Menu

Logitech představuje nový bezdrátový reproduktor

03.06.2014 12:48 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Logitech představuje nový bezdrátový reproduktor

Logitech představuje nový bezdrátový reproduktor | foto: CHIP

Reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker má mohutný, plný zvuk a funkce pro hlasité telefonování.

Společnost Logitech představila mobilní bezdrátový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker navržený pro snadné přenášení a skvělý výkon.

logitech-x300-family-nahled

Bezdrátový mobilní stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker je zkonstruován tak, aby poskytoval plný zvuk v celém prostoru a má proto speciálně nakloněné drivery, jež vám nabídnou expanzivní zvukové spektrum s precizní odezvou basů a detailně prokreslenými středy a výškami. K tomuto reproduktoru se můžete připojit a přehrávat hudbu nebo zvuk filmů z jakéhokoli zařízení s rozhraním Bluetooth až ze vzdálenosti 10 metrů, takže máte volnost vzít si multimediální zábavu s sebou, kam si jen budete přát.

Připojení a ovládání reproduktoru je snadné. Můžete nastavovat hlasitost a vyřizovat telefonní hovory, aniž by vám unikla jediná nota. Díky vestavěné Li-Ion baterii si můžete užívat až pět hodin nepřetržitého přehrávání. Baterii vždy snadno dobijete pomocí přiloženého kabelu s konektorem micro USB.

Cena a dostupnost

Očekává se, že mobilní bezdrátový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker bude ve Spojených státech a některých asijských zemích k dostání v červnu 2014 a ve vybraných zemích v Evropě bude k dispozici v srpnu 2014. Prodávat se bude za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení