Menu

Logitech vylepšuje nejprodávanější kryt s klávesnicí pro iPad

27.05.2014 14:03 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Logitech vylepšuje nejprodávanější kryt s klávesnicí pro iPad

Logitech vylepšuje nejprodávanější kryt s klávesnicí pro iPad | foto: CHIP

Logitech oznámil uvedení produktové řady vylepšených příslušenství pro tablety v podobě nových krytů s klávesnicí Logitech Ultrathin pro iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejem zlepšujících flexibilitu a design svého předchůdce.

K nové flexibilní drážce (slotu) umožňující plynulou změnu úhlu se iPad bezpečně přichytí pomocí magnetického klipu, takže jej můžete naklopit do úhlu, který vám bude vyhovovat nejlépe, abyste mohli psát co nejpohodlněji. Kryt obsahuje klávesnici připojovanou přes rozhraní Bluetooth s příjemně rozmístěnými klávesami, které mají optimalizované rozložení – nechybí ani funkční klávesy operačního systému iOS – a nabízejí při psaní přirozený, plynulý a pohodlný pocit.

ultrathin-airwhite-nahled

„Způsob, jakým používáme iPad, se proměňuje,“ řekl Mike Culver, viceprezident a generální ředitel pro mobilní zařízení ve společnosti Logitech. „iPad již neslouží pouze pro konzumaci obsahu, ale naopak obsah můžete vytvářet kdekoli právě budete. Kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin se vyvíjí rovněž v souladu s novými způsoby používání iPadů – je nyní tenčí, lehčí a flexibilnější než dosud. Je to prostě druhá polovina vašeho iPadu.“

Kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin má vylepšenou konstrukci v ještě tenčím a lehčím provedení než dosud – je pouze 6,4 mm silný a váží asi dvě třetiny hmotnosti iPadu. Kryt s iPadem dokonale ladí a doplňuje jeho design. K vašemu iPadu se kryt s klávesnicí Ultrathin bezpečně přichytí pomocí silných vestavěných magnetů, a protože je vyroben z vysoce kvalitního hliníku se stejnou povrchovou úpravou jako iPad, prakticky je od sebe nerozeznáte.

Cena a dostupnost

Doporučené maloobchodní ceny krytů s klávesnicí Logitech Ultrathin jsou 2 769 Kč pro iPad Air a 2 199 Kč pro iPad mini a iPad mini s Retina displejem. Očekává se, že v Evropě budou v síti obchodů Apple Store a na Logitech.com k dostání v červnu 2014. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení