Menu

Lovci vesmírných pokladů pro Android

22.03.2017 11:11 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lovci vesmírných pokladů pro Android

Lovci vesmírných pokladů pro Android | foto: CHIP

Třetí sérii klasických adventure her pro OS Android - s názvem Lovci vesmírných pokladů - právě vydalo studio GameStylus. Stejně jako předchozí dvě série jde i tentokrát o klasické point-and-click adventure hry s animovanou, ručně kreslenou grafikou a českým textem.

O čem nové hry jsou? Po Třetí Galaktické válce zůstala spousta světů v ruinách. A v těch ruinách zůstaly poklady nedozírné hodnoty. Galaxii křižují stovky lovců pokladů. Jedním z nich je i David Fox. A zdá se, že se na něj konečně usmálo štěstí...

V prvním díle hráči objeví stopy, které nechala slavná lovkyně vesmírných pokladů ve vesmírném restaurantu. A vydají se do míst, kde chtěla získat poklad neuvěřitelné hodnoty. Ve druhém díle se pak vydají po stopách vědců, kteří objevili cenné T-drahokamy plné energie. Zjistí, kde se nachází jejich hyperprostorová loď a zamíří do míst, kde by se měl nacházet největší vesmírný poklad všech dob.

p-2-1-nahled

Hra je vícejazyčná, mimo jiné kompletně Česky. Hra Lovci vesmírných pokladů, stejně jako předchozí dvě série her Mutanti vs. Vyvolení a Alice a Polepšovna pro Čarodějky, nabízí v menu SuperHelp pro rychlou pomoc ve hře a také funkci Automatického ukládání pozice. První díl nové série je zdarma, druhý díl, který nabízí téměř dvojnásobek lokací, pak za cenu cca 35 Kč.

p-2-3-nahled

Předchozí novinka, Alice a Polepšovna pro Čarodějky, dosáhla od svého uvedení loni v listopadu 500 000 stažení při průměrném hodnocení 4,4 z 5. V průběhu letošního roku vydá GameStylus ještě hry Ostrov 16 sester a také třetí pokračování úspěšné série o Alici čarodějnici.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení