Menu

Luxusní notebooková aktovka Siamod Signorini

13.04.2011 10:13 | Redakce Chip + Přidat komentář
Luxusní notebooková aktovka Siamod Signorini

Luxusní notebooková aktovka Siamod Signorini | foto: CHIP

Internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značek McKlein a Siamod, kravatami a šálami světových módních návrhářů, luxusními košilemi značky Turnbull & Asser a kašmírovými svetry britské značky N.PEAL, uvádí na český trh koženou aktovku Siamod Signorini.

Značka Siamod je prémiovou značkou amerického výrobce kabelek, aktovek a cestovních zavazadel McKlein a je charakteristická použitím vysoce kvalitní silné telecí kůže a perfektním řemeslným zpracováním.

Siamod Signorini je luxusní aktovka vyrobená z kvalitní hnědé jemné telecí kůže. Má klasický tvar se zapínáním na dvě přezky a výztuží z kulatiny v oblasti držadla. Vnitřní prostor je rozdělen na tři oddíly. Zadní je polstrován hmotou, která pohlcuje rázy a je primárně určen pro bezpečný transport notebooku. Prostřední oddíl je vybaven množstvím kapsiček pro organizované uložení běžných drobností (vizitky, tužky, CD, apod.) a přední oddíl je určen k přenášení dokumentů a písemností. Na přední straně aktovky, pod přezkami zapínání, jsou dvě kapsy pro uložení dalších drobností. Aktovka je vybavena systémem SmartZipper, který umožňuje jednoduché připevnění tašky na zavazadlový vozík. Vnitřek aktovky je polstrován látkou ripstop, která je extrémně pevná a odolná proti otěru.

Aktovka Siamod Signorini má vnější rozměry 43 x 32 x 14 cm a váží 3 kg. Je k dispozici v hnědé barvě a stojí 6 550 Kč včetně DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení