Menu

Máte chuť se odreagovat špičkovou hrou? Epic Games k tomu dává dobrý důvod

14.06.2021 06:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Máte chuť se odreagovat špičkovou hrou? Epic Games k tomu dává dobrý důvod

Máte chuť se odreagovat špičkovou hrou? Epic Games k tomu dává dobrý důvod | foto: Remedy/Control

Známý vývojář počítačových her, firma Epic Games, nabízí v dočasné akci k bezplatnému stažení hru Control. Je to další titul v řadě bezplatných nabídek, ale tentokrát to stojí za to. Čas je do čtvrtka, 17. června.

Hráči video her na nový titul od Remedy čekali dlouho. V srpnu 2019 konečně nastal čas. V akční hře se vžijete do role mladé hrdinky, Jesse. Ta jednoho dne vstoupí do tajemného Kontrolního úřadu, po němž je hra i pojmenována. Ve skutečnosti se ocitnete na její osobní výpravě, při níž se pohybuje v paranormálním světě, kde využívá svých nadpřirozených schopností k boji proti svým nepřátelům.

control-logo

Control

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Ve střílečce z pohledu třetí osoby bojujete proti hrozbám z jiného světa.

Stáhněte si

 

Control: tajemné a krásné

control

Hlavní hrdinka, Jesse, má na Kontrolním úřadu stále co dělat. | Zdroj: Remedy/Control

V budově úřadu se totiž skrývají nejen odpovědi na otázky minulosti Jesse, ale také temná hrozba, která se zmocnila mnoha zaměstnanců. Je dobře, že se Jesse dokáže bránit nejen zbraněmi, ale i svými nadpřirozenými schopnostmi. Těch v průběhu hry přibývá a motivují - kromě příběhu - k tomu, abyste zůstali u počítače.

Ale nejen příběh a hratelnost jsou ve hře Control výjimečné. Kromě toho můžete očekávat skutečný grafický zážitek. Hra je opakovaně používána pro různá grafická srovnání s technologií ray tracing společnosti Nvidia. Odrazy v reálném čase, ale také destrukce objektů nebo částicové efekty dělají z akčního titulu atraktivní podívanou. Je ale potřeba k tomu mít vhodný počítač. Ale ani pokud nemáte špičkovou grafickou kartu, nemusíte hru odkládat. Control lze dobře hrát i při nižším nastavení.

Titul od Remedy nabízí Epic Games ke stažení zdarma až do čtvrtka, 17. června 2021. Vše co potřebujete, je účet u Epic Games. Po stažení hry se přihlásíte a thriller může začít. Hezkou zábavu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení