Menu

Mezi ultrabookem a tabletem

17.01.2012 10:42 | Redakce Chip + Přidat komentář
Mezi ultrabookem a tabletem

Mezi ultrabookem a tabletem | foto: CHIP

IdeaPad YOGA v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti ultrabooku s nejlepšími vlastnosti tabletu. Tento produkt představila firma Lenovo na výstavě CES.

Nový přenosný počítač firmy Lenovo dostal označení IdeaPad YOGA. Vypadá jako notebook, nebo spíše ultrabook, ale snadno ho můžete použít i jako tablet. Jeho displej je totiž možné překlopit na druhou stranu (klávesnice zůstane dole).
Jde zatím o funkční koncept, který by se mohl začít prodávat po uvolnění systému MS Windows 8. Na něm je totiž tento přenosný počítač založen, což je nakonec vidět i na obrázcích. IdeaPad YOGA má 13,3“ dotykový displej, váží asi 1,4 kg a je 17 mm tlustý. Kromě systému Windows 8 se čeká i na nové procesory Intel „Ivy Bridge“ a jako datové úložiště bude samozřejmě sloužit SSD disk.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení