Menu

Microsoft aktualizuje klíčové aplikace pro Windows 8

26.03.2013 11:15 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft aktualizuje klíčové aplikace pro Windows 8

Microsoft aktualizuje klíčové aplikace pro Windows 8 | foto: CHIP

Dnešním dnem uvolnil Microsoft aktualizaci aplikací Pošta, Kalendář a Lidé, které paří do základní výbavy jeho nového operačního systému.

Uživatelům e-mailového klienta Pošta již nebude chybět možnost třídit zprávy do složek nebo je označovat vlaječkami. Při tvorbě nových zpráv můžete nyní také snadno vkládat hypertextové odkazy a používat číslované či bodové seznamy. Rozepsané zprávy se také automaticky ukládají k příslušnému vláknu konverzace. Nově je také možné zobrazit pouze nepřečtené položky.

Nová podoba Kalendáře je přehlednější a obsahuje i pohled „Pracovní týden“, zobrazující události naplánované od pondělí do pátku. Obsazené bloky času jsou označeny pouze barevným proužkem, již nejsou obarveny celé. Firemní uživatelé ocení synchronizaci se serverem Microsoft Exchange, pro snadnější plánování schůzek s kolegy (nahlížení do kalendářů, práce s pozvánkami atd.).

Aplikace Lidé nyní umožňuje publikovat příspěvky na facebookové zdi vašich přátel a rychlejší je navigace mezi novými příspěvky. Nový je i ovládací panel zobrazovaný na horní hraně obrazovky.

Aplikace Pošta, Kalendář a Lidé se neaktualizují automaticky, je třeba použít příslušnou funkci ve Windows Store.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení