Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Microsoft aktualizuje klíčové aplikace pro Windows 8

26.03.2013 11:15 | Redakce Chip
Microsoft aktualizuje klíčové aplikace pro Windows 8
Dnešním dnem uvolnil Microsoft aktualizaci aplikací Pošta, Kalendář a Lidé, které paří do základní výbavy jeho nového operačního systému.

Uživatelům e-mailového klienta Pošta již nebude chybět možnost třídit zprávy do složek nebo je označovat vlaječkami. Při tvorbě nových zpráv můžete nyní také snadno vkládat hypertextové odkazy a používat číslované či bodové seznamy. Rozepsané zprávy se také automaticky ukládají k příslušnému vláknu konverzace. Nově je také možné zobrazit pouze nepřečtené položky.

Nová podoba Kalendáře je přehlednější a obsahuje i pohled „Pracovní týden“, zobrazující události naplánované od pondělí do pátku. Obsazené bloky času jsou označeny pouze barevným proužkem, již nejsou obarveny celé. Firemní uživatelé ocení synchronizaci se serverem Microsoft Exchange, pro snadnější plánování schůzek s kolegy (nahlížení do kalendářů, práce s pozvánkami atd.).

Aplikace Lidé nyní umožňuje publikovat příspěvky na facebookové zdi vašich přátel a rychlejší je navigace mezi novými příspěvky. Nový je i ovládací panel zobrazovaný na horní hraně obrazovky.

Aplikace Pošta, Kalendář a Lidé se neaktualizují automaticky, je třeba použít příslušnou funkci ve Windows Store.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení