Menu

Microsoft Flight Simulator: dostupný už i pro Xbox Series X a S

12.08.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Microsoft Flight Simulator: dostupný už i pro Xbox Series X a S

Microsoft Flight Simulator: dostupný už i pro Xbox Series X a S | foto: John McArthur/Unsplash

Letecký simulátor redmondského koncernu je nyní k dispozici také pro konzole Xbox Series X a S. Kromě obvyklé verze pro PC se na mnohé novinky mohou těšit i majitelé některé z konzolí Microsoftu.

Hra Microsoft Flight Simulator je nyní k dispozici pro konzole Xbox Series X a Xbox Series S. S podporou cloudu a satelitních dat na vás čeká 37 tisíc letišť, dva miliony měst, jeden a půl miliardy budov a další prvky krajiny. Některé objekty byly také ručně přepracovány. Pokud patříte k zákazníkům služby Xbox Game Pass, můžete startovat přímo a bez dalších poplatků.

Xboxová verze přináší nové funkce

flighsimulator

Pro majitele konzolí Xbox přináší "Microsoft Flight Simulator" některé nové funkce. | Zdroj: Microsoft

Konzolová verze by měla nabídnout stejně detailní a autentický zážitek z letu, jako verze pro PC. K dispozici jsou však i některé nové funkce:

– Objevitelské lety: Při těchto letech nasednete přímo do kokpitu a prozkoumáte působivá místa po celém světě, od Neapole přes Rio de Janeiro až po Mount Everest.

– Optimalizace při průzkumu světa: Na mapě světa se nyní zobrazují satelitní snímky, mapové odkazy a důležité body zájmu (POI). Poznámky k zajímavým místům můžete nyní aktivovat i během letu.

– Letový výcvik: Letový výcvik nyní zahrnuje 22 lekcí.

– Letový asistent: Nový letový asistent vám pomáhá během letu a může vám pomoci s přistáním, navigací, korekcí chyb v pilotáži (například přetažení), nebo jemným doladěním – trimováním.

– Přistání kdekoli: Díky novým plovákům, lyžím nebo velkým pneumatikám se vám otevírají nové možnosti přistání, a to i mimo letiště.

| Zdroj: YouTube/Microsoft Flight Simulator

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení