Menu

Microsoft Lumia 535:inovace s dostupnou cenovkou

11.11.2014 10:06 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Microsoft Lumia 535:inovace s dostupnou cenovkou

Microsoft Lumia 535:inovace s dostupnou cenovkou | foto: CHIP

Lumia 535 obsahuje pět bezplatných integrovaných aplikací od Microsoftu, rozměrný 5” displej a 5 MPx přední fotoaparát 

Microsoft představil chytré telefony Microsoft Lumia 535 a Lumia 535 Dual SIM s nejnovějším operačním systémem Windows Phone 8.1, které přinášejí nejnovější aplikace od Microsoftu za dostupnou cenu.

lumia-535-with-cover-nahled

S pěti skvělými integrovanými aplikacemi od Microsoftu, širokoúhlým 5 Mpx předním fotoaparátem a rozměrným 5“ displejem – to vše za dostupnou cenu – Lumia 535 a Lumia 535 Dual SIM pomáhají lidem dělat více toho, co chtějí, za méně peněz.

  • Provádějte nezapomenutelné Skype videohovory a plynule přepínejte mezi hlasovými a videohovory s integrovanou podporou pro Skype.
  • Otevírejte, editujte a sdílejte dokumenty ve Wordu, Excelu či PowerPointu i sešity OneNote s využitím předinstalovaného balíku Office, ať jste kdekoliv.
  • Bezpečně ukládejte a synchronizujte videa i dokumenty Office s využitím cloudového úložiště OneDrive.
  • Propojte pracovní a soukromý e-mail na cestách díky vestavěnému klientovi Microsoft Outlook.
  • Ukazujte fotografie i videa a buďte produktivnější při využívání Office díky velkému 5“ qHD displeji.
  • Dostaňte více do záběru, více přátel do Skype videohovorů, či selfies díky širokoúhlému přednímu 5 Mpx fotoaparátu.
  • Nikdy nezmeškejte hovor nebo textovou zprávu a buďte kdykoliv dostupní na obou SIM kartách díky Smart Dual SIM umožňující dosáhnout maximální flexibility.

„Lumia 535 přichází s naší nabídkou ‘5×5×5‘,” uvedla Jo Harlow, viceprezidentka společnosti Microsoft pro oblast telefonů. „Inovace by měly být dostupné každému, a my tak činíme skrze bezplatnou integraci těch nejlepších služeb od Microsoftu, 5 Mpx širokoúhlému přednímu fotoaparátu a rozměrnému 5“ qHD displeji – to vše za dostupnou cenu.“

Lumia 535 a Lumia 535 Dual SIM budou uvedeny na trh v listopadu, nejprve na klíčových trzích. Ceny pro Lumia 535 a Lumia 535 Dual SIM se budou lišit v závislosti na trhu i operátorovi. Nicméně, předpokládaná prodejní cena je okolo 110 € bez daní a dotací. Lumia 535 a Lumia 535 Dual SIM budou dostupné v zářivě zelené, zářivě oranžové, bílé, tmavě šedé, azurové a černé barvě.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení