Menu

Microsoft rozšiřuje edici uměleckých myší

03.04.2013 08:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft rozšiřuje edici uměleckých myší

Microsoft rozšiřuje edici uměleckých myší | foto: CHIP

Přenosnost, přesnost a originální vzhled nabízí nové počítačové myši Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 z limitované edice Artist Series. Šest originálních designů vytvořili umělci Dana McClure, Deanne Cheuk, Kustaa Saksi, Matt Lyon, Oh Joy! a Si Scott.

 

Kromě vizuální stránky má myš další přednost ve svém bezdrátovém použití na jakémkoli povrchu díky technologii BlueTrack. Ta využívá širší paprsek modrého světla, díky němuž je možné myš používat i na povrchu, jakým je mramor, žula, dřevo či koberec. Baterie vydrží podle výrobce až 8 měsíců.

 

Myš je k notebooku či tabletu bezdrátově připojena pomocí malého přijímače Snap-in Nano, který při používání nepřekáží a následně může být uschován v těle myšky. Pro použití myši je potřebné koncové zařízení s USB portem, přístupem k internetu pro instalaci dodatečných funkcí a operačním systémem Windows XP a vyšším nebo Mac OS X 10.2x – 10.6x. Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 je dostupná za doporučenou cenu 699 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení