Menu

Microsoft uvolnil finální verzi prohlížeče Internet Explorer 10 pro Windows 7

26.02.2013 14:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft uvolnil finální verzi prohlížeče Internet Explorer 10 pro Windows 7

Microsoft uvolnil finální verzi prohlížeče Internet Explorer 10 pro Windows 7 | foto: CHIP

Internet Explorer 10 byl až doposud k dispozici jen pro Windows 8, kde má i svou variantu pro celoobrazovkový režim a dotykové ovládání.

Finální verzi internetového prohlížeče Internet Explorer 10 je od dnešního dne možné instalovat i do počítačů s operačním systémem Windows 7. Významné změny oproti předchozí verzi s číslovkou 9 ovšem nečekejte. Microsoft se zaměřil především na výkon při zpracování JavaScriptu, podporu webových standardů CSS3 a HTML5 nebo prodloužení výdrže práce přenosných počítačů na akumulátor. Užitečnou novinkou je i kontrola pravopisu, dostupná i pro češtinu. Pracuje stejně jako stejná funkce ve Wordu – ve formulářích na webových stránkách červeně podtrhává špatně napsaná slova. Ve vzhledu uživatelského rozhraní nezaznamenáte žádnou viditelnou změnu.

Uživatelům Internet Exploreru bude postupně nabízen upgrade na novou verzi, pokud ovšem nechcete čekat, stáhněte si Internet Explorer 10 pro Windows 7 SP1 (32/64 bit) nebo Windows Server 2008 R2 SP1 64 bit přímo ze stránek Microsoftu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení