Menu

Miniaturní projektor BenQ Joybee GP2

06.12.2011 12:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Miniaturní projektor BenQ Joybee GP2

Miniaturní projektor BenQ Joybee GP2 | foto: CHIP

Společnost BenQ uvádí na trh druhou generaci miniaturního 3LED projektoru Joybee GP2, který kromě projekce dat z PC dokáže prezentovat i data z iPodu či iPhonu, dokáže pracovat na volitelně dokoupitelný akumulátor a bude stát 15 990 Kč.

BenQ Joybee GP2 je malý projektor s hmotností pouhých 565 gramů, který přichází na trh s množstvím pokročilých funkcí. Mezi ně patří například dokovací stanice kompatibilní s produkty iPod a iPhone nebo volitelně dostupná baterie. Ta podle výrobce dokáže projektor napájet po dobu až tří hodin. Projekci zajišťuje technologie 3LED, která zvládá vykouzlit obraz v rozlišení 1 280 × 720 bodů s jasem 200 ANSI lumenů, a to již na velmi krátkou vzdálenost – z projekční vzdálenosti 1 m je k dispozici obraz o úhlopříčce dlouhé 112 cm. Ve výbavě se nachází i videostup HDMI, slot pro paměťovou kartu SD, port USB a také 2W stereo reproduktory. Funkce USB Display umožňuje uživatelům připojit projektor k počítači pomocí USB kabelu, a to bez nutnosti instalace jakéhokoliv ovladače. Funkce USB File Transfer navíc pomáhá uživatelům v přenosu souborů do vestavěné paměti v projektoru s kapacitou 2 GB.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení