Menu

Miniaturní USB Wi-Fi extender od TP-Linku

26.04.2017 15:24 | Milan Loucký + Přidat komentář
Miniaturní USB Wi-Fi extender od TP-Linku

Miniaturní USB Wi-Fi extender od TP-Linku | foto: CHIP

Nový Wi-Fi extender TL-WA820RE od TP-Linku rozšiřuje dosah libovolné Wi-Fi sítě. Miniaturní výkonné zařízení se dvěma externími anténami nabízí přenosovou rychlost 300 Mbit/s a je snadno přenosné.

Napájení prostřednictvím standardního USB portu mu dává značnou flexibilitu. Zapojit lze do síťového adaptéru či powerbanky, ale také počítače či tabletu. Wi-Fi extender (též repeater či opakovač) zlepšuje celkovou kvalitu signálu Wi-Fi sítě a zajišťuje pokrytí v místech, kde jinak byl signál slabý nebo nedostupný. TP-Link TL-WA820RE pracuje v pásmu 2,4 GHz a podporuje standardy IEEE 802.11 b/g/n. Dosahuje maximální rychlostí 300 Mbit/s, která je dostatečná i pro přehrávání streamovaného videa.

Extender TL-WA820RE je vybavený inteligentním indikátorem signálu, který pomáhá vyhledat optimální umístění, kde je signál z routeru ještě dostatečně silný a stabilní. Ke zprovoznění stačí stisknout tlačítko WPS na routeru a následně na extenderu a jeho dvě výkonné externí antény výrazně rozšíří okruh pokrytí sítě.

Extender TL-WA820RE lze spravovat z mobilní aplikace TP-Link Tether, kterou výrobce poskytuje zdarma pro operační systémy iOS a Android. Aplikace umožňuje pohodlně a odkudkoli z libovolného mobilního zařízení sledovat stav extenderu, ovládat jeho funkce a upravovat nastavení včetně řízení přístupu a konfigurace pokrytí.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení