Menu

Mironet už prodává iPhone 6

23.09.2014 16:32 | Michal Bareš + Přidat komentář
Mironet už prodává iPhone 6

Mironet už prodává iPhone 6 | foto: CHIP

První telefony Apple iPhone 6 u nás již prodává Mironet. Podle vyjádření prodejce si první desítky zákazníků si své telefony odnesly během tohoto víkendu a další stovky kusů iPhone 6 dorazí na konci týdne.

web-mironet-apple-nahled

Mironet prodává Apple iPhone 6

„Mironetu se i tentokrát podařilo to, co v minulých letech: dodat nový výrobek Apple na český trh s výrazným předstihem. V podstatě tak termínově kopírujeme uvedení v zemích západní Evropy,“ řekl generální ředitel Mironet.cz a.s. Ing. Robert Novotný. Mironet.cz již od roku 2010 je tím, kdo jako první zahájil prodej novinek od Apple – od iPhone 4, 4S, 5, 5S a 5C, přes iPad2, iPad Air nebo iPad Mini RETINA až po MacBook Pro nebo MacBook Air. V případě telefonů iPhone byla v minulosti reálná dostupnost o více jak dva měsíce dříve, než tomu bylo u autorizovaných prodejců.

V první vlně prodává Mironet.cz iPhone 6 ve verzi 16 GB ve všech barevných variantách – tedy šedé, bílé a zlaté, a to za cenu 23 990 Kč. Produkty jsou vystaveny na prodejnách Mironetu v Praze 7 a v Brně a některých dalších pobočkách. Dostupnost většího modelu iPhone 6 Plus je zatím neznámá. 

Všechny iPhony, které Mironet prodává, jsou určené pro evropský trh a je na ně standardní 2letá záruka v autorizovaném servisu Apple. Nad rámec toho Mironet.cz navíc pro své zákazníky poskytuje vlastní záruční i pozáruční servis, pro který si drží náhradní díly skladem. U telefonů je Mironetem zajišťován expres záruční servis s průměrnou čekací dobou 4 dny, u nezáručních oprav jako je např. výměna prasklého displeje jsou ceny až poloviční proti autorizovaným servisům. Bonusem je zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení