Menu
CHIP Speedtest

Tak dobře váš smartphone ještě nevypadal: líbivý bezplatný launcher je k dispozici ve verzi 2

04.12.2019 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Tak dobře váš smartphone ještě nevypadal: líbivý bezplatný launcher je k dispozici ve verzi 2

Občas je tou nejlepší věcí na chytrých telefonech Pixel od Google jejich stylové uživatelské rozhraní.

Volně dostupný Lawnchair Launcher je zprostředkuje i na váš smartphone. Po měsících fáze beta byla vydána finální verze 2. Od uvedení smartphonů Pixel vypadají uživatelská rozhraní konkurenčních zařízení zastarale. I když existují z hlediska hardwaru lepší chytré telefony, než je typová řada od Google, právě jejich stylová uživatelská rozhraní jim přidávají na velké popularitě. Pro ty, kdo nechtějí utrácet za poměrně drahé telefony Pixel, je k dispozici alespoň uživatelské rozhraní, které si mohou zdarma stáhnout do svých telefonů.

Vyhledávaný Pixel Launcher je ve skutečnosti k dispozici pouze pro smartphony Google, na jiných zařízeních Android lze instalovat pouze s právy root. Pokud nedisponujete ani jedním, můžete si zdarma stáhnout Lawnchair Launcher a použít Pixel Launcher – včetně všech funkcí a bez přístupu root. Po měsících existence beta verze se nyní objevil ve finální verzi 2 a přináší spoustu nových funkcí.

lawnchair-logo
Lawnchair Pixel Launcher 2 APK - Android App 2.0-2546    
S druhou verzí Lawnchairu dostanete Pixel Launcher na svúj smartphone Android. Bezplatná aplikace funguje bez oprávnění root.

 

Lawnchair ve verzi 2: Pixel Launcher bez oprávnění root a bezplatně s novým vzhledem.

launcher21

Nástroje Google přímo na úvodní obrazovce a Android O: Pixel Launcher nabízí mnoho výhod.

Stylové a praktické – to jsou dvě vlastnosti, se kterými se v případě nástrojů od Google budete často setkávat. A design aplikace Lawnchair V2 není výjimkou. Na domovské obrazovce najdete panel nástrojů Vyhledávání Google a Hlasové vyhledávání, aktuální datum a pruh s vašimi pěti oblíbenými aplikacemi, které lze ručně změnit. V předběžné verzi Launcher ještě získal nový design a více možností konfigurace.

Pokud hledáte Google Aplikace, najdete je vlevo od hlavní obrazovky, a to včetně newsfeedu. Všechny aplikace najdete jako obvykle skryté v zásuvce. Obzvlášť praktické jsou různé možnosti konfigurace, které umožňují měnit ikony nebo skrýt aplikace. Lze také změnit nebo skrýt funkce Google.

Z celkového pohledu Pixel Launcher a tím také Lawnchair V2 překonává většinu výrobci předem instalovaných domovských obrazovek. Díky svým možnostem a líbivému dobře přehlednému designu rozhodně stojí za stažení.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení