Menu

Modernizovaná Nokia 3310 a nové smartphony kultovní značky míří do prodeje

23.05.2017 20:57 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Modernizovaná Nokia 3310 a nové smartphony kultovní značky míří do prodeje

Modernizovaná Nokia 3310 a nové smartphony kultovní značky míří do prodeje | foto: CHIP

Společnost HMD Global, která je novým domovem telefonů Nokia, oznámila, že její první řada Nokia smartphonů Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 bude v prodeji v červnu. 

Telefony vybavené čistým systémem Android mají perfektní zpracování, osobitý design a pokročilé multimediální funkce. Poprvé byly představeny na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Společně s novou řadou chytrých telefonů Nokia se systémem Android 7 Nougat se vrací Nokia 3310 v moderním designu. Legendární telefon bude v prodeji již od zítřka 24. května za doporučenou cenu 1 599 Kč u prodejců O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Operátor Vodafone v průběhu června nabídne exkluzivně červenou variantu Nokia 3310 ve stejné cenové hladině.

Smartphony Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 se v České republice začnou prodávat v červnu v prodejní síti dříve zveřejněných partnerů. Konkrétně se jedná o prodejce O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Doporučené ceny pro jednotlivé smartphony jsou následující: Nokia 6 za cenu 6 799 Kč, Nokia 5 s cenovkou 5 499 Kč a Nokia 3 za 3 999 Kč.

nokia-6-range

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení