Menu

Monitor připojený jen přes USB

29.06.2011 19:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
Monitor připojený jen přes USB

Monitor připojený jen přes USB | foto: CHIP

Firma AOC představila monitor použitelný i jako fotorámeček velkého formátu. Toto zobrazovací zařízení přijímá napájení i videosignál jediným USB kabelem

Nový monitor AOC e2252Fwu lze připojit k počítači pouze USB kabelem. Pomocí něj je napájen i získává obrazová data. Tento ultratenký monitor má širokoúhlý displej, dobu odezvy 4 milisekundy a rozlišení 1920 x 1080 pixelů (plné HD rozlišení). Jeho úhlopříčka je 54,6 cm/21,5″.
K provozování monitoru nepotřebujete napájecí adaptér. Vystačí si s USB portem, takže ho můžete připojit k PC, notebooku, netbooku, nebo tablet PC. Kontrast displeje je 1 000:1 a jas 200 cd/m².
Po odpojení stojanu se tento přizpůsobivý monitor přemění na digitální fotorámeček nebo prezentační displej. Díky jeho malé hmotnosti lze monitor snadno přenášet. Díky technologii LED podsvícení tento model šetří více než 50 % energie ve srovnání s klasickými CCFL panely. e2251Fwu bude uveden na trh v na konci srpna 2011. Maloobchodní ceny dosud nebyly určeny.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení