Menu

Monitor s integrovanou dokovací stanicí

23.05.2017 11:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Monitor s integrovanou dokovací stanicí

Monitor s integrovanou dokovací stanicí | foto: CHIP

Nový 27" monitor BenQ PD2710QC je určen zejména designerům a nabízí IPS panel s QHD rozlišením, 100% pokrytí barevného prostoru, speciální režimy CAD/CAM, animace a Darkroom. Jde o první monitor s dokovací stanicí dostupnou přes USB-C rozhraní.

BenQ PD2710QC je vyhotoven z šedého broušeného kovu, je výškové nastavitelný, umožňuje naklopení i otočení až do pozice pivot a montáž na stěnu ve standardu VESA. Displej je zasazen do 7 mm úzkého rámečku. Konektivitu zajišťují dva porty DisplayPort a jeden HDMI konektor.

pd2710qc-front-nahled

Monitor je také vybaven USB-C portem, takže funguje i jako rozšiřující stanice. Prostřednictvím USB portu Typu C lze totiž nabíjet notebook nebo jiné mobilní zařízení, přenášet data, připojit se na internet a reprodukovat video a audio. Dokovací stanice disponuje celkem čtyřmi porty USB 3.1 Gen 1, USB-C konektorem a rozšířením DisplayPort. Dále nechybí konektory RJ-45, 3,5mm audio jack a síťový vypínač.

pd2710qc-stand-back45-nahled

Monitor pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB a Rec. 709. Použitý IPS panel s QHD rozlišením 2560 x 1440 bodů nabízí podle výrobce přesné a konzistentní barvy se širokými pozorovacími úhly. Dostupné režimy CAD/CAM, animace a Darkroom mód zvýrazňují příslušné charakteristiky obrazu, aby jej optimalizovaly pro danou aplikaci či použití. Monitor také disponuje technologiemi Flicker-free a Low Blue Light, které zamezují blikání na pozadí, resp. redukují množství vyzařovaného modrého světla. Monitor BenQ PD2710QC je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 17 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení