Menu

Motorola Moto z3 play dostupná i v České republice

17.07.2018 13:12 | Milan Loucký + Přidat komentář
Motorola Moto z3 play dostupná i v České republice

Motorola Moto z3 play dostupná i v České republice | foto: CHIP

Od pondělí 16. července 2018 je v České republice dostupný smartphone Motorola Moto z3 play v barevném provedení Deep Indigo za 9999 Kč.

K smartphonu navíc obdržíte přídavnou baterii Moto Power Pack, se kterou po přiložení k telefonu okamžitě získáte celý den užívání navíc. Díky elegantnímu a přiléhavému designu se stane součástí vašeho telefonu, takže vám určitě nebude překážet. Moto Power Pack lze využít i jako externí nabíječku, která bleskově dobije váš moto z³ play prostřednictvím výkonného 15 W nabíjení.

Motorola Moto z³ play spolu s moto mods překonává omezení běžných smartphonů a poskytuje pokročilé funkce v okamžiku. S tloušťkou jen 6,75 mm je telefon moto z³ play jeden z nejtenčích smartphonů na trhu. Je vyroben výhradně z Corning Gorilla Glass a lehkého kvalitního hliníku s vysokou pevností. Zhlédněte více – rolujte méně – nově s o 13 procent větší plochou obrazovky a větší hustotou pixelů na dotyk, ale stejnými rozměry jako u předchozího modelu. Navíc 6palcový Full HD AMOLED displej Max Vision s moderním poměrem stran 18:9 vám ukáže více obsahu s menší potřebou posouvání.

Moto z³ play je připravený na vše, co vám přinese den s nejnovějším osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 636 a 4GB pamětí. Buďte kreativní s inteligentními AI kamerami s hloubkovým snímáním (12megapixelový snímač slabého osvětlení a 5megapixelový snímač hloubky pro perfektní fotografie v jakýchkoliv podmínkách) a novými fotografickými funkcemi, které zahrnují Cinemagraphs. Cinemagraphs dají šmrnc vašim fotkám i videím díky funkci zastavení momentu ve videu, přičemž část zůstává stále pohyblivá. A pro skvělé selfie stačí pouze přejít do portrétového módu a vylepšená 8Mpx přední kamera moto z3 play se postará o zbytek.

Díky moto z3 play a přídavným modulům moto mods si můžete smartphone jednoduše přizpůsobit všem svým potřebám. Ať už hledáte výdrž nebo zábavu na cestách, moto mods vám vyhoví v každé situaci. Všechny vaše oblíbené moto mods můžete použít s moto z³ play.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení