Menu
CHIP Speedtest

Motorola RAZR: zahájení prodeje skládacího telefonu je oficiálně potvrzeno

24.01.2020 08:40 | Jiří Palyza
Motorola RAZR: zahájení prodeje skládacího telefonu je oficiálně potvrzeno

Poté, co byla Motorola nucena odložit zahájení prodeje skládacího smartphonu RAZR 2019 z důvodu vysoké poptávky, nyní oznámila oficiální termín uvedení zařízení na trh.

Předběžné objednávky smartphonu Motorola Razr 2019 začnou v USA, a to 26. ledna. Skládací smartphone se má začít prodávat 6. února.

Ve skutečnosti měl být režim předobjednávek spuštěn už v prosinci loňského roku a zařízení mělo být na trhu k dispozici od počátku ledna 2020. Spuštění ale muselo být odloženo. První skládací smartphone vzbudil tak veliký zájem a poptávku, že bylo nemožné dodržet termíny dodávek k odstartování prodeje.

Nyní to však vypadá, že zařízení bylo vyrobeno v dostatečném počtu. Podle oznámení Motoroly budou předběžné objednávky otevřeny 26. ledna a oficiální prodej by poté měl být zahájen 6. února u Verizonu, výhradního distributora smartphonu.

Motorola RAZR 2019: start prodeje v Evropě ještě v tomto pololetí

motorolarazr1

Očekávané spuštění prodeje chytrého mobilu Motorola RAZR 2019 v Evropě by mělo následovat ještě v prvním pololetí roku 2020.

V USA si mohou zájemci zařízení objednat a zakoupit od Verizon Wireles, Walmartu a na Motorola.com. Import do ČR nedává smysl, v zařízení bude zámek SIM.

Uvedení na evropský trh se plánuje na první polovinu roku 2020. Na tom by se nemělo nic změnit. Zatím ale neznáme oficiální termín zahájení prodeje.

Přečtěte si také: Nová technologie stmívacího skla u kamer telefonu


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení