Menu

MS v hokeji budou Pražané podle 2GIS moci sledovat v 661 barech a restauracích

22.04.2015 17:02 | Radek Kubeš + Přidat komentář
MS v hokeji budou Pražané podle 2GIS moci sledovat v 661 barech a restauracích

MS v hokeji budou Pražané podle 2GIS moci sledovat v 661 barech a restauracích | foto: CHIP

Mistrovsví světa v hokeji začíná již v pátek 1. května a ten, kdo nestačil v předprodeji zakoupit vstupenky na zápasy do O2 Arény, bude pravděpodobně hledat místo, kde si zápasy českého národního týmu užít ve společnosti svých přátel. 

První volbou bývají právě restaurace a bary, které nabízejí sportovní přenosy. 2GIS se do své databáze podíval na to, kolik takových v Praze je a kde jich hokejoví fanoušci najdou nejvíce. Podle dat společnosti 2GIS, která v rámci své stejnojmenné aplikace vytváří geoinformační systém s 3D mapou města Praha a mapuje již více jak 71 tisíc pražských organizací, je takových míst v Praze 661. Z toho pak 556 restaurací a 105 barů. Největší počet restaurací a barů se sportovními přenosy, celkem 108, pak hokejoví fanoušci najdou v centru Prahy, konkrétně na Praze 1 a 2.

Uživatelé mohou všechna pražská místa, nabízející sportovní přenosy, najít jednoduše pomocí aplikace 2GIS ve svém mobilním telefonu zaškrtnutím volby „Sportovní přenosy“ při vyhledávání. Bary a restaurace lze také vyfiltrovat podle vzdálenosti, otevírací doby, průměrné útraty, dostupnosti Wi-Fi, možnosti platby kartou a dalších kritérií.

2gis  

Mobilní aplikace 2GIS je dostupná ZDARMA v App Store a v Google Play.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.




Komerční sdělení