Menu

Multifunkce s levným tiskem

02.12.2016 14:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multifunkce s levným tiskem

Multifunkce s levným tiskem | foto: CHIP

Společnost Canon rozšířila svoji produktovou řadu tiskáren se systémem průběžného doplňování inkoustu CISS o novou tiskárnu PIXMA G4400. Zařízení je vhodné pro malé firmy i domácí kanceláře a díky doplnitelným zásobníkům umožňuje velké objemy tisku při výrazném snížení výdajů.

Díky výtěžnosti až 7 000 stran na jednu sadu lahviček s barevnými inkousty nebo až 6 000 stran v případě lahvičky s černým inkoustem se Canon PIXMA G4400 může pochlubit mimořádně nízkými náklady na tisk jedné strany. Součástí nové tiskárny je také automatický podavač dokumentů na 20 listů, díky kterému je kopírování, faxování i skenování rozsáhlejších dokumentů rychlejší. 

Nejnovější PIXMA G4400 využívá systém tiskové hlavy s technologií Canon FINE. Tiskové výstupy se podle Canonu mohou pochlubit hladkými přechody i velmi jemnými detaily a zařízení je tak vhodné pro tisk vizuálně složitých dokumentů, jako jsou grafické návrhy nebo fotografie. Canon PIXMA G4400 navíc tiskne i fotografie v bezokrajovém formátu 10 x 15 cm (4 x 6 palců) a ve čtvercovém formátu13 x 13 (5 x 5 palců).

Inkoustové zásobníky umístil Canon do přední části tiskárny a uživatelé tak mohou snadno kontrolovat zbývající množství inkoustu. Součástí PIXMA G4400 je i LCD displej, který provází nastavením i připojením tiskárny a informuje o správném doplnění inkoustů.

S novou tiskárnou mohou uživatelé velmi snadno tisknout bezdrátově prostřednictvím Wi-Fi – tiskárna podporuje technologie Apple Airprint, Mopria (pro operační systém Android) i systém Windows 10 Mobile a k dispozici je také zdarma dostupná aplikace Canon PRINT kompatibilní se systémy iOS a Android. Umožňuje také skenování přímo do připojeného přenositelného zařízení, tak i tisk z prostředí cloudu. Uživatelé mohou díky aplikaci Canon PRINT zasílat dokumenty nebo fotografie k tisku z jakéhokoli místa.

 canon-pixma-g4400-2-nahled

Klíčové vlastnosti tiskárny PIXMA G4400:

  • Multifunkční zařízení typu „4 v 1“ s automatickým podavačem dokumentů na 20 listů
  • Nízkonákladový tisk s výtěžností 7 000 stran barevně / 6 000 stran černobíle1
  • Bezdrátový tisk prostřednictvím Wi-Fi a funkce cloudových služeb – obojí z prostředí chytrých zařízení
  • Tisk fotografie bez okrajů ve formátu 10 x 15 cm (4 x 6 palců) za přibližně 60 sekund
  • Černý pigmentový inkoust pro ostrý text a inkousty na bázi barviva pro zářivé fotografie
  • Rychlé a snadné ovládání díky LCD displeji

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení