Menu

Může se vám hodit: hub Transcend USB-C na 4x USB A

27.07.2019 18:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Může se vám hodit: hub Transcend USB-C na 4x USB A

Může se vám hodit: hub Transcend USB-C na 4x USB A | foto: CHIP

HUB2C mění jeden port USB typu C na čtyři porty typu A, díky tomu rozšiřuje možnosti počítače a umožňuje provozovat více periferií současně.

Transcend HUB2C transformuje jeden port USB typu C na čtyři porty typu A. Jedná se o praktické řešení pro lidi, kteří chtějí k svému přístroji připojit více zařízení, než umožňuje počet dostupných vstupů na dnešních zejména přenosných zařízeních.

Hub je možné připojit do počítačů, laptopů nebo smartphonů a tabletů vybavených portem USB typu C a Thunderboltem 3, např. do iPadu Pro 2018. Pro práci nepotřebuje žádné ovladače. Zařízení je spolu s periferiemi připraveno k provozu ihned po připojení.

Příslušenství umožňuje připojení k počítači např. externí paměti, klávesnici, myši nebo sluchátek.

Díky rozměrům srovnatelným do rozměrů kreditní karty, tloušťce 1 cm a hmotnosti 29 gramů, můžete mít Transcend HUB2C vždy při sobě, a jeho přenášení nebude žádným problémem. Kabel je pevně připevněn k zařízení, což zvyšuje pohodlí při používání a eliminuje riziko ztráty.

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení