Menu

Myš Rival 110 se senzorem TrueMove1

27.09.2017 07:45 | Milan Loucký + Přidat komentář
Myš Rival 110 se senzorem TrueMove1

Myš Rival 110 se senzorem TrueMove1 | foto: CHIP

Herní myš SteelSeries Rival 110 charakterizuje zcela nový senzor TrueMove1 vyvíjený společně se společností PixArt, který nabízí vysokou přesnost pohybu jedna ku jedné.

Optický senzor TrueMove1 je stejně přesný jako TrueMove3, který je aplikován v myších Rival 310 a Sensei 310, ale disponuje o něco nižšími maximálními hodnotami CPI (7200) a IPS (240). Byl vyvinut ve spolupráci s lídrem ve svém oboru, společností PixArt. Kombinuje ultra nízkou latenci, rychlou odezvu a redukci tzv. jitteru, tedy jevu způsobujícího neefektivní zpomalení latence, aby poskytl vysoce přesné sledování pohybu „jedna ku jedné“ (1-to-1) v hodnotách CPI používaných profesionálními eSport hráči.

Rival 110 je novým členem produktové řady Rival. Poskytuje symetrický design vhodný pro praváky i leváky a odolné boční plochy s texturou pro pevný úchop. Použité materiály snížily hmotnost na pouhých 87,5 gramů pro naprosto přirozený pohyb. Všech šest programovatelných tlačítek včetně standardních levého a pravého mají dlouhou životnost a nabízí pevný, jistý a konzistentní pocit při stisku.

Interní paměť v myši umožňuje hráčům uložit a uchovat si vlastní nastavení. Rival 110 je kompatibilní s aplikacemi v softwaru SteelSeries Engine, jako jsou Discord, PrismSync, GameSense pro synchronizaci podsvícení napříč všemi produkty, resp. vizuální reakci na podnět ve hře nebo v komunikačním programu.

SteelSeries Rival 110 je k dispozici prostřednictvím webu www.SteelSeries.com za doporučenou cenu 39,99 euro.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení