Menu

Myši Logitech pro fotbalové fanoušky

26.03.2018 16:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Myši Logitech pro fotbalové fanoušky

Myši Logitech pro fotbalové fanoušky | foto: CHIP

Společnost Logitech představila novou kolekci bezdrátových myší M238 Fan Collection Wireless Mice s vlasteneckým designem, které vám umožní podpořit fotbalový tým oblíbené země.

Myši z kolekce Logitech Fan Collection jsou podle výrobce pohodlné, přenosné a baterie v nich vydrží až 12 měsíců. Myši spolupracují s většinou operačních systémů, ať již používáte Windows, Mac, Chrome OS  nebo Linux. Přiložený bezdrátový nano USB přijímač umožňuje pohybovat se s myší až do vzdálenosti 10 metrů.

Kolekce zábavných bezdrátových myší Logitech se kterými můžete vstoupit do světa kopané a ukázat své nadšení pro fotbal i v práci, ať již na mistrovství fandíte Německu, Anglii, Portugalsku, Argentině, Francii, Španělsku nebo Brazílii (česká v nabídce není),  bude k dispozici od dubna tohoto roku za maloobchodní cenu 625 Kč za kus.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení