Menu

Nabíjecí pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy Note8

16.01.2018 19:20 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nabíjecí pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy Note8

Nabíjecí pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy Note8 | foto: CHIP

Pouzdro juice pack pro Samsung Galaxy Note8 rozšiřuje řadu bezdrátových nabíjecích kompatibilních pouzder určených pro nejnovější vlajkové zařízení společnosti Samsung od společnosti mophie, člena skupiny ZAGG.

Toto nové řešení funguje se všemi bezdrátovými příslušenstvími mophie charge force a s dalšími systémy Qi pro bezdrátové nabíjení, a umožňuje tak snadné nabíjení doma, v kanceláři, v autě nebo kdekoliv na cestách.

Nabíjecí pouzdro mophie juice pack pro Galaxy Note8 je vybaveno integrovanou nabíjecí baterií o kapacitě 2950 mAh, která zajistí energii pro hovory v celkové délce 36 hodin. Když jste na cestách mimo dosah nabíjecích podložek a úchytů, nabízí juice pack kompaktní přenosné řešení, umožňující nabít váš telefon a bateriové pouzdro pomocí libovolného bezdrátového nabíjecího systému.

Mezi další jedinečné funkce patří:

•             Integrované magnety , které přidržují telefon na místě, když se při kontaktu zahájí nabíjení.

•             Ochrana před nárazem prostřednictvím interních pogumovaných podložek , díky nimž telefon odolá i těm nejtvrdším pádům.

•             Dlouhodobá odolnost , zvýšená ochrana proti poškrábání a popraskání displeje a špičkové měkčené provedení.

Pouzdro mophie juice pack pro Samsung Galaxy Note8 stojí 99,95 eur.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení