Menu

Nainstalujte si aktualizaci firmwaru pro GoPro Hero

12.05.2016 14:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nainstalujte si aktualizaci firmwaru pro GoPro Hero

Nainstalujte si aktualizaci firmwaru pro GoPro Hero | foto: CHIP

Abyste mohli používat nejnovější funkce své akční kamerky, musíte pravidelně kontrolovat, zda je na ní nainstalovaná poslední verze firmwaru, a v případě, že není, ji musíte doinstalovat. Tento proces je poměrně jednoduchý a probíhá v několika krocích. 

Do kamerky vložte prázdnou paměťovou kartu microSD. Baterie by před akcí měla ukazovat alespoň dva dílky. Kamerku GoPro zapněte a připojte ji pomocí USB kabelu k počítači. Následně se dostaňte na webovou stránku https://gopro.com/update/hero a v levém sloupci vyhledejte svůj model kamerky. Poté si stáhněte aktualizaci pro tento model. Rozbalte stažený ZIP soubor na počítači a přejděte do složky »Update«. Vyberte všechny soubory, které jsou v této složce obsažené, a zkopírujte je na SD kartu kamerky. Pro jistotu před odpojením kamerky klikněte na tlačítko »Bezpečně odebrat hardware a vysunout médium« na nástrojové liště. Po odpojení kamerku vypněte a následně zase zapněte. Počkejte, až fotoaparát vydá zvukový signál a vypne se. Poté ho znovu zapněte a nainstaluje se aktualizace softwaru. Chcete-li mít aktualizaci ještě pohodlnější, nainstalujte si z uvedené stánky aplikaci GoPro App.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení