Menu

Náramek Xiaomi MiBand

14.11.2014 11:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Náramek Xiaomi MiBand

Náramek Xiaomi MiBand | foto: CHIP

Společnost Stark Distribution představuje fitness náramek Xiaomi MiBand, který vám pomůže plnit denní fitness limity. Zároveň vás vibracemi upozorní na příchozí hovor, vzbudí v nejlehčí fázi spánku a nabízí řadu dalších funkcí. 

miband-nahled

Fitness náramek je doplněk, který vás bude motivovat ke zdravému životnímu stylu a pohybu. Na začátku přístroji uvedete svou výšku, váhu a věk. Inteligentní MiBand z těchto informací sám zpracuje výstup v podobě počtu kroků, kilometrů i spálených kalorií. Svůj vlastní denní cíl můžete měnit dle libosti. MiBand se stane vaším osobním trenérem.

Denní výsledky lze snadno prohlížet a porovnávat v přehledné, moderní aplikaci, která je zdarma ke stažení. Komunikace náramku s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 4.0. a o bezproblémový chod se stará operační systém Android 4.4.

Xiaomi Mi Band dokáže automaticky monitorovat váš spánek. Na základě nastaveného budíku vás jemnými vibracemi na zápěstí probudí v nejlehčí fázi spánku, tedy tou nejpřirozenější cestou. Tak se budete už od rána cítit odpočatí.

Tento fitness náramek můžete mít na ruce celý den. Měkký silikonový pásek a nízká hmotnost zajišťují pohodlí při nošení a díky voděodolnému provedení se o něj nemusíte bát. Elegantní hliníkový povrch obsahuje tři LED diody, které informují uživatele o úrovni nabití a plnění denního fitness limitu. Barvu světla můžete podle nálady měnit v nastavení.

Náramek MiBand má minimální potřebu nabíjení. Při standardním užívání vydrží podle výrobce baterie až třicet dní.

Kromě základních fitness funkcí dokáže Xiaomi MiBand i jinak zjednodušit váš život. Aplikace vám například nabízí pomocnou ruku při hledání vašeho fitness náramku. Při propojení s telefonem dokáže náramek oznámit příchozí hovor, a pokud používáte telefon Xiaomi, automaticky vám ho v ruce odemkne. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení