Menu

Navigace a multimédia v jednom

03.06.2010 07:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Navigace a multimédia v jednom

Navigace a multimédia v jednom | foto: CHIP

Společnost Mio Technology představila na Computexu v Taipeji svoji kolekci produktů pro rok 2010. Nejnovější řada produktů obsahuje navigaci Moov S600, osobní internetové a zábavní zařízení V780 a GPS držák do auta pro iPhone a iPod Touch.

Mio Moov S600 má zajímavý design s extra široký 5” displej. Na navigaci je tlačítko pro okamžité ukládání pozic a cestovních tras. Běží na platformě Mio Spirit a nabízí funkci SmartFind pro vyhledávání podle klíčových slov, podporu pro Google Local Search a Explore Mode, intuitivní navigační režim pro vyhledávání nejbližších zájmových míst (Point of Interest – POI). Moov S600 je vybaven také vstupními AV porty pro přehrávání obrazu a zvuku například z připojeného digitálního TV tuneru, přehrávače DVD nebo parkovací kamery.
Mio představuje poprvé i svůj GPS držák do auta pro iPhone a iPod Touch s vestavěným GPS přijímačem, který rozšiřuje funkčnost iPhonu nebo přemění iPod touch na GPS zařízení. Držák umožňuje také dobíjení z palubní sítě auta a má reproduktor se zesilovačem.

Multimediální Mio V780

Jeho posláním je poskytovat navigaci, zábavu a práci s Internetem. K tomu je vybaven 7” širokoúhlým displejem, snadno ovladatelným navigačním softwarem Mio Spirit, funkcemi pro přehrávání HD multimédií a digitálním TV přijímačem. V780 bude uveden na trh nejprve na Taiwanu a jeho cena zatím nebyla zveřejněna.
Mio bude také poprvé vystavovat svoje mobilní softwarová řešení pro operační systémy Android a iPhone.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení