Menu

Navigace pro Samsung

12.05.2010 07:49 | Redakce Chip + Přidat komentář
Navigace pro Samsung

Navigace pro Samsung | foto: CHIP

Po Nokiích také Samsung přichází s plnohodnotnou navigací pro mobilní telefony, která je zcela zdarma. Prozatím je to pro model Samsung Monte.

Společnost Samsung nabízí pro mobilní telefon Samsung Monte (S5620) navigaci NaviExpert ke  stažení zdarma. Rázem tak získáte volný přístup k plné silniční mapě Evropy, informacím o množství zajímavých míst či k  tisícům detailních městských plánů. Tato nabídka se vztahuje jak  na nové přístroje, tak i na telefony, které si jejich majitelé již zakoupili u oficiálních dealerů.
Systém NaviExpert si poradí také s určováním trasy se skutečným ohledem na dopravní situaci, takže pro vás vždy vyhledá tu nejefektivnější trasu.   Intuitivní vyhledáváč bodů zájmu (POI Explorer), který disponuje databází více než 52 300 bodů, oceníte především při cestě za zábavou. Po lokalizování vaší polohy tak snadno zjistíte například program nejbližšího kina nebo polohu nejbližší restaurace. Plná silniční mapa čítá 223 628 kilometrů silnic. Jednotlivé městské plány obsahují detailní informace – názvy ulic, čísla budov či příkazové a zákazové dopravní značky.
Dotykový telefon Samsung Monte vedle navigace nabízí intuitivní uživatelské rozhraní TouchWiz 2.0 Plus, GPS, Wi-Fi, sadu aplikací pro nejpoužívanější sociální sítě nebo 3,2 Mpix fotoaparát s řadou doplňkových funkcí.
Oficiálně byl Samsung Monte představen na začátku února 2010. V České republice je k dispozici od dubna za doporučenou orientační cenu 4 899,- Kč včetně DPH. 
http://download.samsungmobile.cz/navigacemonte

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení