Menu

Neděle v Praze ve 3D

03.08.2011 08:05 | Redakce Chip + Přidat komentář
Neděle v Praze ve 3D

Neděle v Praze ve 3D | foto: CHIP

Tento týden budou moci všichni Pražané vyzkoušet nejmodernější 3D technologii na vlastní oči. Hlavní město navštíví kamion LG, který představuje technologii LG Cinema 3D.

Spotřebitelné 3D televizorům příliš nevěří. Můžou za to výrobci, kteří nabízely 3D televizory s nízkou kvalitou – obraz byl rozmazaný, blikal, zážitek z 3D příliš nenadchl. Společnost LG nyní napravuje reputaci 3D televizorů. Potencionálním zákazníkům představuje svoje televizory s technologií LG Cinema 3D, která nabízí nejlepší možnou kvalitu 3D. Ta využívá principu polarizace – obraz je ostrý, nebliká a pro sledování stačí jen lehké pasivní brýle.

Úkolem kamionu bude lidem ukázat, že správná 3D technologie vypadá fantasticky, nebolí z ní hlava a je zcela přirozená. S 3D televizory je spojena řada mýtů, že obraz není ostrý, bliká, pálí z něj oči a bolí hlava, že 3D brýle jsou nepohodlné, a že 3D televizory jsou předražené. Právě LG Cinema 3D všechny tyto mýty staví na hlavu – a každý se může přesvědčit na vlastní oči. V kamionu si 3D sám vyzkouší, školený personál mu vše vysvětlí, pomůže s výběrem televizoru, a aby se zde všichni cítili příjemně, dostanou pohoštění.

Návštěvníci kamionu si budou moci prohlédnout celou řadu televizorů s technologií LG Cinema 3D. Od těch levných, jejichž cena jen lehce překračuje částku 10 000 Kč, až po ty špičkové s úhlopříčkou 140 cm. K vidění bude i revoluční smartphone LG Optimus 3D, který má jako první na světě displej s 3D displejem, k jehož sledování nejsou třeba žádné brýle.

Pokud patříte mezi fanoušky moderních technologií, kamion rozhodně navštivte. A kde jej najdete? 7. srpna bude kamion přistaven u obchodního centra Arkády Pankrác a 8. srpna v OC Letňany.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení