Menu

Nejmenší a nejlehčí tiskárna Canon

02.08.2018 12:28 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejmenší a nejlehčí tiskárna Canon

Nejmenší a nejlehčí tiskárna Canon | foto: CHIP

Zoemini je lehká, kapesní a snadno přenositelná fototiskárna, která se díky tiskové technologii ZINK obejde bez inkoustu. Tiskne i ze sociálních sítí a lze ji přes Bluetooth připojit k mobilnímu zařízení.

Canon Zoemini využívá technologii ZINK, která pro tisk fotografií nepotřebuje inkoust. Díky rozměrům 118 x 82 x 19 mm, hmotnosti 160 g a provozu na dobíjecí baterii je vhodným zařízením použitelným kdekoliv a kdykoliv. Uplatnění najde například na rodinných oslavách, dovolených či při setkání s přáteli. Rychle vytiskne snímky ve formátu 5 x 7,6 cm a nabízí také možnost snadného tisku nálepek, které lze využít například k personalizaci běžných předmětů – od zrcátek a krytů mobilních telefonů až po tašky či notebooky.

Elegantní novinka se díky svým rozměrům snadno vejde do dlaně, kapsy i kabelky a k dispozici je ve třech barevných kombinacích – dle volby v růžovo-zlato/bílém, bílo-stříbrném nebo černo-břidlicově/šedém provedení.  

canon-zoemini-nahled

Zdarma dostupná aplikace Canon Mini Print nabízí škálu módních filtrů, orámování a efektů. Nechybí ani podpora tvorby plakátů složených ze čtyř nebo devíti fotografií nebo šablony pro tisk personalizovaných koláží. Nová tiskárna si také rozumí se sociálními sítěmi a cloudovými službami, vedle Facebooku a Instagramu například s Google Photos nebo Dropboxem.

Canon Zoemini bude v prodeji od 5. září 2018 a součástí standardního balení bude vedle samotné fototiskárny také jedna sada fotopapírů Canon ZINK (10 listů fotopapíru - samolepek odolných vůči vodě, rozmazání i roztržení + 1 kalibrační list), nabíjecí kabel mikro USB (USB A->USB mikro) a dokumentace i se stručným návodem. Zakoupit půjdou i samostatné sady fotopapírů ZINK v balení po 20 nebo 50 listech.

 

  Canon
Označení
(Photo Printer)
(PV-123)
Metoda tisku ZINK
Rozlišení 314 x 600 (dpi)
Rychlost tisku 50
Kapacita zásobníku 10
Velikost papíru (mm) 50 x 76
Velikost fotografie (mm) 50 x 76
Rozměry (mm) 82,36 x 118,31 x 18,7
Hmotnost (g) 157
Rozhraní Bluetooth 4.0
Baterie Li-Polymer
(7.4V, 500mA)
Doba nabíjení ~90 min
NFC Android
APP. Android / iOS
Podporované formáty BMP, GIF, JPEG, PNG

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení