Menu

Nejnovější procesory a grafiky

14.12.2015 17:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejnovější procesory a grafiky

Nejnovější procesory a grafiky | foto: CHIP

Zhodnotit výkon procesoru nebo grafické karty jen podle jejich označení je velmi obtížné, ne-li nemožné. Ale od toho je tu Chip, aby vám s tím pomohl.

Pokud plánujete nákup nového počítače, jistě vás bude zajímat, jak na tom bude výkonnostně a jak na tom bude v porovnání s jinými počítači s jiným procesorem, nebo grafickou kartou. Často se investice do o něco lepšího procesoru vyplatí, někdy jde naopak o zbytečně vyhozené peníze.

My pro vás máme aktuální srovnávací tabulku nejnovějších destopových procesorů a grafických čipů. Dozvíte se z ní všechny technické specifikace, výsledky benchmarků, ale i aktuální průměrnou cenu a porovnání ceny a výkonu. Procesory a grafické čipy s nejlepším poměrem výkon/cena normovaným na 100 pak rozhodně stojí za úvahu. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení