Menu

Nejvýkonnější grafika TITAN Xp

07.04.2017 12:57 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejvýkonnější grafika TITAN Xp

Nejvýkonnější grafika TITAN Xp | foto: CHIP

Společnost Nvidia představila novou grafickou kartu TITAN Xp, nástupce loňského modelu TITAN X. Funguje opět na technologii Pascal a nabízí doslova brutální výkon pro všechny, kterým záleží na každém procentu síly uvnitř jejich počítače.

Grafická karta Nvidia X byl dlouhou dobu nejrychlejší grafikou pro osobní počítače. Nedávno ji na špičce vystřídala grafika Nvidia Nvidia GeForce GTX 1080 Ti. Ovšem nyní Nvidia nasazuje další novinku – grafiku TITAN Xp. Ta má 12GB grafickou paměť GDDR5X běžící rychlostí 11,4 Gb/s a 3 840 CUDA jader pracujících na frekvenci 1,6 GHz. Nabízí výkon 12 TFLOPů a podporuje rozlišení až 7680 x 4320 při 60 Hz. Mezi standardní konektory pro monitor patří DP 1.43, HDMI 2.0b. Zabere v počítači dva sloty a její spotřeba je 250 W TDP. Grafickou kartu si už můžete zakoupit na stránkách společnosti Nvidia za cenu 37 500 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení