Menu

Nemáte na co koukat? Tohle jsou nejlepší seriály na streamovací službě Apple TV+

18.03.2023 11:30 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Nemáte na co koukat? Tohle jsou nejlepší seriály na streamovací službě Apple TV+

Nemáte na co koukat? Tohle jsou nejlepší seriály na streamovací službě Apple TV+ | foto: Glenn Carstens-Peters / Unsplash

Netflix, HBO Max, Disney+, Voyo, ale třeba i novinky jako SkyShowtime a další. Streamovacích služeb je na českém trhu tolik, že už jeden nestíhá sledovat všechny novinky, které se na nich objeví. Jedna ale stojí trochu pod radarem – Apple TV+.

Americký Apple se před třemi roky rozhodl, že bude za vlastní peníze produkovat filmy a seriály a bude je uživatelům nabízet na streamovací službě s měsíčním předplatným. Tak vzniklo Apple TV+. Služba je dostupná i v Česku a nabízí celou řadu zajímavých seriálů. Které jsou ty nejlepší z poslední doby?

Nejlepší seriály na Apple TV+

Společnost JustWatch připravila statistiku nejsledovanějších pořadů na Apple TV+. Totálním králem je s podílem 27,1 % Ted Lasso. Seriál o trenérovi amerického fotbalu, který se rozhodne trénovat fotbalový klub z Anglie, získal dvě ocenění Golden Globes a před pár dny odstartovala na Apple TV+ třetí řada.

| Zdroj: Apple TV / YouTube

Druhým největším hitem je seriál Odloučení s podílem 19,6 %, který byl taktéž nominován na Golden Globes, bohužel nezískal žádnou cenu. Titul režírován komediálním hercem Benem Stillerem představuje korporátní zaměstnání jako styl života, karikuje velké společnosti a představuje dystopickou realitu, kde práce za počítačem je to jediné, co člověk dělá.

Na třetím místě se umístil rozporuplný seriál The Morning Show s podílem 11,8 %, který nahlíží za oponu ranního televizního zpravodajství. V první sérii exceluje oscarová Reese Whiterspoonová, ale také seriáloví matadoři Steve Carell (Kancl) a Jennifer Anistonová (Přátelé). The Morning Show má dvě řady, přičemž ta druhá už není tak kladně hodnocena.

Zbytek žebříčku zastává sci-fi Nadace podle Isaaca Asimova, postapokalyptické See s Jasonem Momoou, alternativní vesmírné závody podle For All Mankind nebo také mysteriózní horor Servant od mistra napětí M. Night Shyamalana. Servant právě dnes dovršil poslední díl své finální 4. série. V hlavních rolích jsou Lauren Ambroseová, Nell Tiger Freeová a Rupert Grint.

Zdroj: JustWatch, 9to5Mac

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení