Menu

Nikon inspiruje fotografy

24.11.2014 06:05 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nikon inspiruje fotografy

Nikon inspiruje fotografy | foto: CHIP

Nikon oznámil spuštění velké integrované marketingové kampaně JSEM NOVÝ POHLED, která má inspirovat fotografy k prozkoumání světa fotografie prostřednictvím vlastního individuálního pohledu.

Nikon chápe, že fotografové se snaží odlišit prostřednictvím vlastních zachycených obrazů, a proto je chce inspirovat na všech úrovních a umožňovat jim dosažení svých ambicí a rozvíjení schopností pomocí oslovených fotografů.

nikon-39l-wave-c1-6262-nahled

První fáze kampaně bude zahájena v celé Evropě 3. listopadu 2014 televizní reklamou, ve které účinkuje Clark Little, fotograf žijící na Havaji, který vzbudil na celém světě rozruch svými fotografiemi zachycenými přímo ve vlnobití. Druhá fáze bude uvedena později v tomto roce a představí novou nadějnou hvězdu fotografie, Andria Alexsandravika.

Pro všechny fotografy, kteří budou motivováni Clarkovým a Andriovým příběhem, bude kampaň podporována na stránkách společnosti Nikon pomocí digitálního uzlu, který umožní zákazníkům objevit cestu těchto fotografů i inspiraci, která stála za zrodem nejznámějších fotografií použitých v reklamní kampani. V Clarkově případě budou mít zákazníci k dispozici i krátký dokumentární film, záběry z natáčení a interaktivní rozhovor se samotným fotografem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení