Menu

Nízkoprofilové dvoukomorové elegantní chlazení

22.03.2017 19:07 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nízkoprofilové dvoukomorové elegantní chlazení

Nízkoprofilové dvoukomorové elegantní chlazení | foto: CHIP

Především v herních skříních s průhledem do jejich vnitřku se bude vyjímat novinka společnosti Cooler Master, která uvedla na trh nové vodní chladiče MasterLiquid 120 a MasterLiquid 240.

Cooler MasterLiquid 120

Cooler Master MasterLiquid 120 bude na tuzemském trhu k dispozici začátkem dubna za doporučenou koncovou cenu 63 amerických dolarů bez DPH

Obě novinky nabízejí nízký profil čerpadla a systém dvou komor oddělující příchozí a odchozí chladicí kapalinu pro vyšší efektivitu a nižší hlučnost. Kromě zavedených patic procesorů podporují i aktuální platformy AM4 a Kaby Lake.

 

Inovované je i vedení chladicí kapaliny, které je složeno ze dvou vrstev, vnějšího opletení a vnitřní trubice z fluorovaného ethylen propylenu (FEP). Ten disponuje lepšími fyzikálními vlastnostmi než klasická guma a přináší menší absorpci a vyšší tepelnou i chemickou odolnost. Účinnost umocňuje dvoukomorová pumpa a dva ventilátory se speciálně navrženými, tichými MasterFan Air Balance čepelemi směřujícími vzduch přes 120mm, resp. 240mm radiátor.

 

Stejně jako další Cooler Master vodní chlazení, ani MasterLiquid 120 a MasterLiquid 240 nepotřebují žádnou další údržbu po snadné instalaci, ke které stačí pouze šroubovák a základní manuální zručnost.

 

Cooler Master MasterLiquid 240

Cooler Master MasterLiquid 240 bude na tuzemském trhu k dispozici začátkem dubna za doporučenou koncovou cenu 72 amerických dolarů bez DPH

.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení