Menu

Notebook pro herní nadšence s 4K displejem

06.04.2017 21:38 | Milan Loucký + Přidat komentář
Notebook pro herní nadšence s 4K displejem

Notebook pro herní nadšence s 4K displejem | foto: CHIP

Herní notebook Republic of Gamers (ROG) GX800 vybavený dvěma grafickými kartami Nvidia GeForce GTX 1080 v zapojení SLI je novinkou společnosti Asus.

K chlazení grafických karet se využívá odnímatelný chladicí modul ROG Hydro Overclocking System umožňující extrémní přetaktování procesoru Intel Core i7-7820HK (Kaby Lake). Vysoký herní výkon zaručuje kromě špičkového procesoru a dua grafických karet i 64 GB operační paměti typu DDR4.

Asus ROG GX800

Asus ROG GX800

ROG GX800 je nejvýkonnější herní notebook s operačním systémem Windows 10 Professional, který dokáže zprostředkovat herní zážitky v rozlišení 4K (Ultra HD) na 18,4palcovém displeji. Podporuje technologii Nvidia G-Sync zaručující plynulý a detailní obraz i v hardwarově nejnáročnějších hrách. Nechybí ani podpora sluchátek s mikrofonem pro virtuální realitu pro plynulé VR hraní. Notebook GX800 je vybaven klávesnicí MechTAG s mechanickými spínači a programovatelnými světelnými efekty ROG Aura RGB LED.

Asus ROG GX800

Asus ROG GX800 - chladicí dok

S výjimečným výkonem koresponduje i speciální balení – notebook a vylepšený chladicí dok chrání před nárazy stylový cestovní kufr s logem ROG. Prémiový herní model ROG GX800 se v Česku prodává za 199 990 Kč s DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení