Menu

Nová A4 multifunkční zařízení Kyocera ECOSYS

22.07.2014 09:58 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová A4 multifunkční zařízení Kyocera ECOSYS

Nová A4 multifunkční zařízení Kyocera ECOSYS | foto: CHIP

Kyocera Document Solutions má novou řadu šesti černobílých multifunkčních zařízení formátu A4 Kyocera ECOSYS s rychlostí tisku 40 až 60 stran za minutu.

m3540idn-r-c1-1-m-nahled

Nová multifunkční zařízení nabízí podle Kyocery mnoho užitečných funkcí, které pomáhají pracovníkům jednoduše a úsporně tisknout. Maximální vstupní kapacita 2600 stran až ze šesti různých zdrojů pomáhá zajistit nepřetržitý tisk a kopírování. Integrované funkce komprese dokumentů zjednodušují jejich digitalizaci. Zařízení disponují oboustranným podavačem originálů na 75 listů, který skenuje rychlostí až 40 stran za minutu.

Čtyři zařízení z nové řady A4 multifunkcí Kyocera ECOSYS M3040idn, M3540idn, M3550idn a M3560idn, jsou vybaveny technologií HyPAS a jejich uživatelé mohou využívat celou řadu existujících HyPAS aplikací. Jednou z dostupných HyPAS aplikací je řešení zabezpečeného tisku MyQ, které se díky této platformě může ovládat přes barevný dotykový panel stroje.  MyQ umožňuje firmám sledovat a kontrolovat výstup dokumentů a ušetřit na tiskových nákladech.

panel-hand-3540idn-m-nahled

Multifunkce byly vyvinuty a navrženy tak, aby splnily požadavky akreditace „New Blue Angel (RAL-UZ 171)“ a „Energy Star 2.0“. Celková spotřeba energie u těchto multifunkcí byla snížena až o 43 % ve srovnání se svými předchůdci. Díky využití komponentů s dlouhou životností vykazuje podle výrobce toto zařízení spolehlivost a poskytuje nízké náklady na černobílý tisk v rozmezí 0,15 Kč – 0,22 Kč při zachování minimálního dopadu na životní prostředí.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení