Menu

Nová aplikace pro úschovnu souborů

19.05.2011 06:26 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová aplikace pro úschovnu souborů

Nová aplikace pro úschovnu souborů | foto: CHIP

Krátce po ohlášení nových vylepšení přichází oblíbený český server pro posílání objemných příloh s další převratnou novinkou – desktopovou aplikací Úschovna.

Vedle webového rozhraní bude aplikace další možností, jak zaslat data pomocí serveru Úschovna.cz.
Kromě stejné funkcionality, jakou má webové rozhraní, přinese aplikace samozřejmě i něco navíc.  Usnadní zasílání zásilek a nabídne další navýšení limitů, tentokrát až na 4GB v zásilce. „Shrnuli jsme naše zkušenosti z téměř ročního provozu zákaznické podpory a navrhli aplikaci tak, aby reagovala na nejčastější problémy a podněty našich uživatelů“ komentovala aplikaci Helena Glücksmannová, support manager serveru Úschovna.cz.
Největší výhodou je možnost zasílání celých složek a více souborů bez nutnosti komprese nebo časově náročného zadávání do formuláře. Snadnější zasílání umožní i přidávání souborů do zásilky metodou drag&drop a automatické doplňování kontaktů z adresáře, který si aplikace udržuje podle historie. Aplikace vyjde vstříc i uživatelům s nespolehlivým nebo hodně pomalým připojením. Umožňuje totiž přerušované zasílání zásilky a vyrovná se i s výpadky připojení. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení