Menu

Nová Asha s Wi-Fi a dual SIM

13.02.2013 11:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová Asha s Wi-Fi a dual SIM

Nová Asha s Wi-Fi a dual SIM | foto: CHIP

Nejnovější přírůstek do rodiny chytrých telefonů, Nokia Asha 310, v sobě kombinuje možnost nezávislého využití dvou SIM, připojení k internetu přes Wi-Fi a dlouhou výdrž akumulátoru.

S technologií Easy Swap Dual SIM mohou uživatelé využívat na chytrém telefonu Nokia Asha 310 externí slot pro vložení sekundární SIM karty, zatímco primární SIM karta je uložena ve slotu pod baterií. Uživatel může přepínat mezi SIM kartami pro osobní nebo pracovní potřebu bez nutnosti vypínat telefon. SIM kartu je možné vyměnit i za chodu telefonu, uživatel tak může využívat SIM kartu vždy podle nejvýhodnějšího tarifu. Nokia Easy Swap Dual SIM umožňuje přiřadit a uložit unikátní profily až pro pět SIM karet. Jednoduše lze určit, která SIM karta bude určena pro zprávy, která pro volání a která pro data.

Díky přítomnosti Wi-Fi v zařízení Nokia Asha 310 roste užitečnost aplikací předinstalovaných v telefonu, včetně například i prohlížeče Nokia Xpress Browser, který komprimuje přenášená data až o 90 % a zrychluje tak načítání webů. K dispozici je celkem více než 125 tisíc aplikací, včetně například i map, které lze využívat i off-line.

Lehký telefon s očekávanou cenou do 3 000 Kč slibuje až 17 hodin hovoru nebo 25 dní v pohotovostním režimu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení