Menu

Nová Bluetooth sluchátka U Flex

09.08.2017 14:12 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová Bluetooth sluchátka U Flex

Nová Bluetooth sluchátka U Flex | foto: CHIP

Samsung rozšiřuje své portfolio sluchátek o zcela nový typ U Flex, který je definován vysoce kvalitním zvukem, a především unikátní ohebností.

Sluchátka Samsung U Flex jsou vybavena technologií USP.02 zajišťující prvotřídní audio zážitek pomocí dvoucestného reproduktoru. Sluchátka kromě prémiového zvuku vynikají i svou ohebností. Díky vysoce flexibilnímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny, jsou ohýbatelné až do úhlu 100 stupňů a nabízejí tak nejen pohodlné nošení, ale i výjimečně dlouhou životnost. Sluchátka Samsung U Flex jsou již na českém trhu dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 1799 Kč. K dispozici jsou v několika barevných variantách – černé, bílé a modré.

Prvotřídní zážitek z poslechu

Sluchátka U Flex jsou opatřená dvoucestným reproduktorem – jedenáctimilimetrovým basovým reproduktorem a osmimilimetrovým tweeter reproduktorem – který zvuku dodává silné basy, hluboké středy a čisté výšky. Jejich spojení umocňuje celkový zážitek napříč celým audio spektrem. Navíc, díky unikátní technologii Scalable Codec, sluchátka nabízí stálé Bluetooth připojení i v případě krátkodobého přerušení Wi-Fi, a umožňují tak bezproblémové přehrávání hudby.

Vysoce ohebná, vysoce pohodlná

Design a použitý materiál ze sluchátek dělají mimořádně pohodlnou a svým vzhledem i unikátní záležitost. Jejich vysoce ohebný záhlavní most, který je zhotovený z flexibilního materiálu, umožňuje sluchátka ohýbat až do úhlu 100 stupňů. Zároveň kvalitní materiál zabraňuje ztracení původního tvaru anebo narušení struktury sluchátek navzdory ohýbání. Můžete je tak nosit kdykoliv s sebou, dokonce i složená v malé kapse.

Sluchátka Samsung U Flex obsahují několik tlačítek, která jejich uživateli umožňují například zvýšení/snížení hlasitosti hudby, zastavení skladby nebo její přeskočení. Díky tlačítku Active Key je uživateli umožněn okamžitý přístup k aplikacím Bixby, S-voice a dalším hlasovým asistentům nebo funkcím. V neposlední řadě může uživatel díky Active Key zjistit aktuální čas, započít hlasové nahrávání anebo otevřít často užívané aplikace. Díky magnetům v samotných sluchátkách lze sluchátka spojit, což působí nejen prakticky, ale i zajímavě v případě, že sluchátka nejsou právě používána.

Nejen sluchátka

Sluchátka U Flex jsou opatřena řadou benefitů, které posunují zážitek dál za hranice používání běžných sluchátek. Díky voděodolné nanotechnologii Pi2 jsou sluchátka chráněna před vodou, a mohou tak být využívána i za deště. Prostřednictvím vibračních notifikací je pak uživatel informován o příchozích hovorech, a to i v hlučném prostředí. A v neposlední řadě dlouhotrvající baterie umožňuje na jedno nabití až deset hodin přehrávání zvuku, devět hodin hovoru a 250 hodin v pohotovostním režimu.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení