Menu

Nová čtečka s displejem E Ink Carta

22.04.2015 06:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová čtečka s displejem E Ink Carta

Nová čtečka s displejem E Ink Carta | foto: CHIP

PocketBook zahajuje tento týden prodej své nejnovější čtečky PocketBook Touch Lux 3, která je nástupcem PocketBook Touch Lux 2. Novinka za 3 599 Kč má dotykový podsvícený displej nejnovější generace E Ink Carta.

626-touch-lux3-grey-en-front-bottom-left-8000-nahled

PocketBook Touch Lux 3 – nový model ze série Touch Lux je nástupcem čtečky PocketBook Touch Lux 2. Nový  PocketBook Touch Lux 3 má všechny vlastnosti vlajkové lodi a k tomu důležité vylepšení – nejnovější displej E Ink Carta s HD rozlišením (1024×758 px).

Svými optickými vlastnostmi se displej E Ink Carta ještě více přibližuje běžnému papíru, má světlejší pozadí a zobrazuje černou barvu s vyšším kontrastem. Nová technologie zvyšuje podle výrobce kontrast o 50 % na hodnotu 15:1, reflexní hodnoty se v porovnání s předchozím modelem zvýšily o 20 %. Čtečka PocketBook Touch Lux 3 je také vybavena LED nasvícením, které umožňuje čtení i v tmavém prostředí.

Vnitřní paměť o velikosti 4 GB a slot na microSD karty (až do velikosti 32 GB) umožňují uložit do čtečky několik tisíc knih. Procesor s taktem 1 GHz společně s 256 MB RAM zajišťují dostatečný výkon pro plynulé otáčení stránek a rychlou reakci. PocketBook Touch Lux 3 podporuje 18 knižních formátů bez konverze a 4 grafické – JPEG, BMP, PNG a TIFF.

Díky vestavěné wi-fi zařízení podporuje online služby jako je Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync. Předinstalovaná aplikace ReadRate umožňuje sdílet knižní reference a přijímat doporučení na oblíbené knihy od přátel. PocketBook Touch Lux 3 je dostupný za cenu 3 599 Kč ve třech barvách: bílé, šedé a černé.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení