Menu

Nová fotobanka Kuptofoto.cz

14.09.2010 08:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová fotobanka Kuptofoto.cz

Nová fotobanka Kuptofoto.cz | foto: CHIP

Kuptofoto.cz je nová fotobanka na českém webu s naprosto unikátním obsahem. Na jednom místě kombinuje výhody klasické fotobanky a mikrofotobanky. Správné fotky zde najdu všichni, od drobných živnostníků a webdesignérů až po editory radničního zpravodaje.

Ovládání stránek je navržené maximálně jednoduše a srozumitelně. Fotografii lze vybrat a koupit během několika minut a hlavně za rozumnou cenu.

„Profimedia, jako přední dodavatel reportážních a ilustračních fotografií, může prostřednictvím Kuptofoto.cz nabídnout tyto fotografie širšímu publiku. Stránky jsme společně vyvíjeli několik měsíců a podařilo se nám zjednodušit ovládání tak, aby ho zvládnul opravdu každý. Jsme přesvědčeni, že i proto bude Kuptofoto.cz velmi úspěšné,“ říká Štěpán Kincl, projektový manažer projektu Kuptofoto.cz.

Proč do projektu vstoupil Pixmac, shrnuje Víťa Válka:„Před dvěma lety jsme vstupovali na trh levných fotografií s velkým očekáváním. To se nám podařilo výrazně předčit. Proto spouštíme společně s dalšími silnými partnery projekt Kuptofoto.cz, od kterého si v první řadě slibujeme větší popularizaci levných a legálních fotografií.“

„Věříme, že díky kvalitním fotografiím a nízkým cenám bude Kuptofoto.cz do roka a do dne nejpoužívanější fotobankou na českém trhu," říká Jaroslav Kábele, ředitel internetových projektů Mafra a tedy i iDNES.cz, kde se fotografie ke koupi budou především inzerovat.  „Fotografie jsou nedílnou součástí zpravodajství, a proto využijeme potenciálu portálu iDNES.cz a čtenářům nabídneme ke koupi i fotografie, které jsou součástí redakčního obsahu."

Start Kuptofoto.cz provází komunikace cílená na koncové uživatele. Komunikace probíhá dvojí formou, v té pozitivní části díky novým fotografiím rostou vybraným živnostníkům tržby, v té negativní mají zavřené živnosti za krádež fotografií. Kampaň startuje 1. září v médiích mediální skupiny a rádiovou kampaní.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení