Menu

Nová generace pracovních notebooků Dell Vostro

22.04.2015 17:06 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová generace pracovních notebooků Dell Vostro

Nová generace pracovních notebooků Dell Vostro | foto: CHIP

Dell představil novou generaci své řady pracovních notebooků Vostro pro menší podniky a domácí kanceláře. Mají vylepšený design a jsou poháněné nejnovější generací procesorů od Intelu a grafickými kartami NVIDIA.

vostro3-nahled

Nový 15palcový notebook Vostro přináší podle Dellu rovnováhu mezi funkcemi a výkonem. Notebooky této řady jsou založené na výkonných procesorech Intel Core i3 a i5 páté generace. Baterie nového Vostra vydrží na jedno nabití až 8 hodin a 42 minut. V případě potřeby vyššího výkonu lze využít dedikované grafické karty NVIDIA s až 2 GB vRAM a až 4 GB vysokorychlostní RAM.

vostro2-nahled

Oproti předchozí generaci je nové Vostro se svou tloušťkou pod jeden palec lehce přenosné. V České republice bude model dostupný v texturovaném provedení Solid Black. Ve výbavě se objeví také optická mechanika, VGA výstup, antireflexní Full HD displej, gigabitový ethernet, numerická klávesnice a pevný disk s kapacitou až 1 TB.

vostro-nahled

Notebooky Vostro 15 3000 Series budou k dostání od 5. května 2015. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení