Menu

Nová kožená aktovka na notebook

07.09.2010 06:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová kožená aktovka na notebook

Nová kožená aktovka na notebook | foto: CHIP

Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s kabelkami a aktovkami značky McKlein USA, uvádí na český trh luxusní koženou aktovku na notebook McKlein Bucktown.

Aktovka McKlein Bucktown je charakteristická klasickým tvarem. Vnitřní prostor aktovky je rozdělen na dva samostatné oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje nárazy a poskytuje tak ochranu pro transport přenosného osobního počítače (s úhlopříčkou displeje až 17“).
Uvnitř aktovky je dostatečné množství kapes pro bezpečnou fixaci běžných drobností – PDA, CD, vizitky, klíče, tužky apod. Na zadní straně aktovky je implementován systém SmartZipper, který nabízí 2 funkce – jednoduše přístupnou kapsu na dokumenty se zavíráním na zip nebo (po rozevření spodního zipu) možnost připevnit aktovku na zavazadlový vozík. Aktovka nabízí vnitřní prostor nejen pro notebook, ale i pro přenášení objemnějších dokumentů.
McKlein Bucktown je vyrobena z kůže. Je dodávána s ramenním popruhem, který je vyztužen neoprénem a tak tlumí rázy přenášené do ramene. Aktovka má vnější rozměry 42 x 30 x 11 cm a její váha je 1,8 kg. Je dodávána v černé barvě se stříbrnými kovovými doplňky a její cena je 5450 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení