Menu

Nová multifunkce od Xeroxu

30.06.2011 12:53 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nová multifunkce od Xeroxu

Nová multifunkce od Xeroxu | foto: CHIP

Nová multifunkční tiskárna Xerox ColorQube 9300 využívá tiskovou technologii na bázi pevného inkoustu od společnosti Xerox. Podle výrobce tak umožňuje cenově přijatelný každodenní barevný tisk.

Díky cenovým plánům Hybrid Color, dostupným pro řadu zařízení Xerox ColorQube 9300 Series, mohou zákazníci platit jen za konkrétní množství barvy na dané stránce. Tento přístup se vyplatí zejména při častém používání malých barevných prvků, například loga společnosti v záhlaví nebo barevně zvýrazněného textu na jinak černobílé stránce.
Bezkazetová multifunkce tiskne a kopíruje rychlostí 55 stran za minutu v barvě a 60 stran za minutu černobíle. Rychlost 60 stran za minutu si drží i při skenování.
Pevný inkoust produkuje stálý barevný výstup bez ohledu na použitý typ média. S tiskem pomáhají technologie, jako například nástroj pro barevné korekce podle slovního vyjádření (Color by Words).
Uživatelé mohou jednoduše tisknout z flash pamětí připojených k USB portu na straně zařízení nebo do nich skenovat. Tiskárny řady ColorQube 9300 vytváří při svém běhu o 90 procent méně odpadu z obalů oproti srovnatelným laserovým zařízením. Zařízení obsahuje jedinou vyměnitelnou součástku – čistící jednotku s životností 330 000 výtisků.
Ceníková cena zařízení z řady ColorQube 9300 začíná na 289 500 Kč bez DPH. Zařízení jsou aktuálně dostupná formou přímého prodeje nebo prostřednictvím obchodních partnerů společnosti Xerox.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení