Menu

Nová tanková tiskárna HP Ink Tank Wireless 415

26.03.2018 14:22 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nová tanková tiskárna HP Ink Tank Wireless 415

Nová tanková tiskárna HP Ink Tank Wireless 415 | foto: CHIP

Kvalitní velkoobjemový tisk při nízkých nákladech na stranu zajistí podle společnosti HP nová tiskárna HP Ink Tank Wireless 415. Hodí se pro domácnosti a malé firmy.

HP představilo nový přírůstek do rodiny inkoustových tiskáren. Model HP Ink Tank Wireless 415 byl navržen speciálně pro domácnosti a malé firmy, kterým díky svému vysokokapacitnímu systému inkoustových zásobníků umožní vytisknout až 8 000 barevných a 15 000 černobílých stran při minimální ceně za stranu. Oproti svému předchůdci, modelu HP DeskJet GT 5820, má vyšší výtěžnost stran a nabídne také lepší kvalitu tisku.

Tiskárna podle výrobce dokáže tisknout sytý, tmavý, ostrý text a fotografie bez okrajů odolné proti vyblednutí. Při ceně 249 Kč za XL lahvičku s černým inkoustem a 249 Kč za lahvičky s barevným inkoustem mohou uživatelé tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,135 Kč. Další zásadní výhodou nové tiskárny pro domácnosti a kanceláře, ve kterých je důležitá úspora prostoru, jsou její kompaktní rozměry a snadné použití i údržba. Inkoustové zásobníky lze snadno a bez rozlití doplnit pomocí originálních inkoustů HP z uzavíratelných lahviček, a protože jsou průhledné, uživatel vždy ví, kolik inkoustu v tiskárně ještě zbývá.

HP Ink Tank Wireless 415 umožňuje tisk a skenování přímo z chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci HP Smart App. Ta umožňuje i jednoduchý tisk fotografií ze sociálních sítí nebo cloudu, skenování a sdílení na email nebo cloud prakticky odkudkoliv a také objednání náhradního inkoustu.  Doporučená maloobchodní cena tiskárny HP Ink Tank Wireless 415 začíná na 3 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení