Menu

Nové aplikace pro děti na TV

12.06.2013 08:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové aplikace pro děti na TV

Nové aplikace pro děti na TV | foto: CHIP

Pět dětských aplikací přidává Samsung nejen do svých chytrých televizorů Smart TV. Nově se mohou děti bavit a vzdělávat díky těmto aplikacím i ve vybraných chytrých telefonech a všech tabletech. Jedná se tak o první lokální aplikace dostupné na různých platformách.

Samsung Electronics uvádí v České republice do svých SMART televizí, vybraných chytrých telefonů a všech tabletů nové tuzemské aplikace určené pro děti. Majitelé Smart TV mohou vybírat celkem již z 30 titulů. Pět nových aplikací pro děti je nově také určeno i pro všechny tablety Samsung a vybrané chytré telefony s rozlišením displeje WVGA a výše. Aplikace jsou dostupné po dobu jednoho roku zdarma na Samsung Apps.

Samsung ve svých Smart TV nabízí celou řadu speciálních českých a slovenských aplikací, které jsou zaměřeny nejen na oblast zábavy. Oblast videa reprezentují Topfun, VOYO.cz, YouTube, Polar TV, TV SME. Hudební fanoušci mají k dispozici aplikace Evropa 2, Frekvence 1 a Mixer.cz. Zpravodajství je zastoupeno tituly jako iDnes.cz, SkiInfo ČR/SR a Dopravní info. Ke stávajícímu Pexesu ČRo, první aplikaci pro nejmenší uživatele, nyní přibude pět nových titulů (Dvojice, Hláskování, Třídění obrázků, Počítadlo, Skládačka) určených dětem ve věku 4 až 8 let. Ty jsou zaměřeny na asociaci obrázků a jejich názvů, učení se malých a velkých písmen nebo správné pořadí číslovek. Všechny hry jsou česky namluvené a sestavené zkušenými lektory. Aplikace jsou dostupné pro televizory Samsung Smart TV vyrobené v roce 2012 a novější. Ke stažení jsou prostřednictvím Samsung Apps/kategorie Vzdělávání.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení