Menu

Nové automobilové navigace TomTom Via s voláním hands-free

16.12.2010 07:37 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové automobilové navigace TomTom Via s voláním hands-free

Nové automobilové navigace TomTom Via s voláním hands-free | foto: CHIP

Via 120 a 125 jsou první navigace značky TomTom, které přinášejí volání hands-free do středního segmentu trhu. Via přináší některé funkce špičkových modelů do nižší kategorie.

Modely Via 120 a 125 poprvé přinášejí do středního segmentu trhu hands-free volání prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. To umožňuje řidičům používat navigaci zároveň jako komunikační sadu pro svůj mobilní telefon.
Uživatelé Via získají přidanou hodnotu v podobě služby TomTom Speed Cameras. Ta upozorňuje na blížící se rychlostní radary na cestě před vámi. Via dále poskytuje reálný odhad času příjezdu (ETA) v kterékoli denní době díky inteligentní technologii IQ Routes, která využívá reálně naměřené průměrné rychlosti na silnicích shromažďované od milionů uživatelů. Díky tomu řidiči přesněji vědí, kdy dorazí do cíle.
Navigace Via obsahuje výklopný držák, který je v zařízení integrován. S tímto chytrým držákem je snadné připevnit navigaci na čelní sklo a při použití volitelného montážního disku ji lze otáčet v rozsahu 180 stupňů.
Nové navigace mají také nové uživatelské rozhraní a v nabídce je verze s displejem 11 cm (4,3”) nebo 13 cm (5”). To vše je zapouzdřeno ve stylové hliníkové schránce s diamantem řezaným rámem obrazovky.

Cena a dostupnost

Produkty jsou již k dostání v obchodech v těchto verzích a doporučených cenách:

  • Via 120 Regional (doporučená cena 4 490 Kč)
  • Via 120 Europe Traffic včetně dvouleté aktualizace map (5 990 Kč)
  • Via 125 Europe Traffic včetně dvouleté aktualizace map (6 490 Kč)

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení